Lenka Meňhartová

Lenka (3)
Zóna 253

Niečo o mne

Cvičenie je neodmysliteľnou súčasťou môjho života od detstva, kedy som začala s vytrvalostným behom. Postupne sa moja láska k športu posúvala viac k skupinovým cvičeniam a dospela až k rozhodnutiu, stať sa trénerom. Milujem prácu so skupinou a spájanie ľudí prostredníctvom športu.

Som certifikovaná trénerka skupinových cvičení vo viacerých oblastiach už viac ako 12 rokov a svoje skúsenosti získané na mnohých odborných školeniach a z dlhodobej praxe využívam pri práci s bežnými klientmi.

Počas tréningov sa zameriavam na zlepšenie kondície, vytrvalosti, mobility, stability, formovania postavy, celkovej pohyblivosti, a tiež odstraňovaní zdravotných problémov zapríčinených sedavým zamestnaním.

Šport sa stal mojím životným štýlom. Znamená pre mňa, nielen dobre vyzerať, ale aj sa tak cítiť a byť zdravá. Ak máš podobný cieľ ako ja a máš chuť a odhodlanie na sebe „makať“, zažiť veľa radosti a zábavy, príď si so mnou zacvičiť na niektorú z mojich hodín, kde s nami nájdeš motiváciu, zdravú rivalitu a vzájomné odovzdávanie pozitívnej energie.