Tímea Szlováková

Mimi
Zóna 253

Niečo o mne

Volám sa Tímea Szlováková, ale väčšina ľudí z môjho okolia ma pozná ako MIMI.

Pohybu sa, ako každý človek, venujem od narodenia. Plazenie prešlo v lozenie po štyroch, lozenie po štyroch k chodeniu a chodenie k behu. Od tej doby som nezastaviteľná. Od raného detstva tu bola potreba, byť neustále v pohybe. Ako správna žena som si, podľa možností a schopností, prešla všetkými skupinovými a individuálnymi cvičeniami, ktoré tá-ktorá doba poskytovala.

Navštevovala som hodiny tanca, aerobiku, vyskúšala cvičenie v posilňovni, ale aj zumbu, crossfit, jumping či spinning. Niekoľko rokov som sa venovala precvičovaniu cardia na stacionárnych bicykloch aj osobne. Práve tam ma prvýkrát oslovili moje BABUĽKY, ako rada svoje zverenkyne volám, s nápadom, viesť hodiny TABATY. Hlava to vyhodnotila ako dobrý nápad, možnosť skúsiť niečo nové, znova sa vzdelávať. A tak, slovo dalo slovo a začali sme. Získala som certifikát z trénerstva Fitness a s babuľkami cvičíme už pár rokov. Od tej doby sú mojou stálou továrňou na šťastie.

Pokiaľ sa aj ty chceš cítiť dobre vo vlastnom tele, spoznať nových ľudí, získať nových priateľov, a hlavne, začať sa hýbať, budem rada, ak sa pridáš práve k nám!