Vladimír Ambruš

Vladis (1)
Zóna 253

Niečo o mne

Pohybové aktivity a šport, ako taký, sú súčasťou môjho života od detstva. Prešiel som si všetkými sídliskovými hrami. Futbal a pozemný hokej tvorili pohybový základ pre športy, ktorým som sa aktívne venoval a venujem.

Prvým športom bol futbal, neskôr basketbal, ktorému som zostal verný dlhých 10 rokoch. Reprezentoval som školu a mesto v mládežníckej a neskôr v juniorskej Lige. Ďalšou vášňou bolo fitness centrum. Vo veku 16 rokov prišlo zoznamovanie sa so “železom” a rôznymi strojmi, ktoré doba poskytovala. Postupne som podľahol  “bodybuildingu” natoľko, že okrem školy neexistovalo nič iné, len Coleman a Schwarzenegger. S priateľmi sme študovali rôzne tréningové metódy, učili sa, ako funguje telo a ako sa stravovať čo najefektívnejšie pre budovanie svalovej hmoty.

Po 10 rokoch však prišla stagnácia a chýbala mi motivácia. Novou hnacou silou sa stal CROSSFIT, ku ktorému ma doviedol jeden môj dobrý priateľ a dnes sa mu venujem už približne 8 rokov. Ak aj ty potrebuješ zmenu alebo si len chceš rozšíriť obzory a spoznať nových ľudí, pridaj sa k nám!