Juraj Pacalaj

man_sil
Zóna 253

Niečo o mne

Moje meno je Juraj Pacalaj. Vyrastal som v rodine a kruhu športovcov, preto je môjpozitívny vzťah k športu hlboko zakorenený už od malička. Nepatril som k tým deťom, ktoré len tak posedávali doma, naopak bol som stále vonku a skúšal každý jeden možný šport.

Od volejbalu (halový aj plážový), cez plávanie, atletiku, minifutbal, posilňovanie, crossfit až po futbal, ktorému sa venujem dodnes. Aj preto som sa rozhodol pre štúdium na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde som vyštudoval katedru telesnej a športovej výchovy. Popri štúdiu som absolvoval školenie, po ktorom som získal certifikát Kondičného trénera 1. kvalifikačného stupňa. V Piešťanoch som si rozšíril vedomosti a zručnosti v masérskej škole REMAS, kde som získal certifikát Masérske služby a welness.

Mojou víziou je pomôcť ľudom všetkých vekových kategórií vybudovať si pozitívny vzťah k športu, na základe mojich osobných, športových skúseností a štúdiom nadobudnutých vedomostí. A viesť ľudí k zdravému životnému štýlu, upevňovať zdravý rozvoj tela a ducha.