Marianna Lajtošová

Mary (3)
Zóna 253

Niečo o mne

Pohybu a športu sa venujem už od svojich 15-tich rokov a beriem ho ako jednu z najdôležitejších súčastí ľudského života. Začala som s cvičením sama pre seba, no postupne som zatúžila precvičovať nejaký šport aj pre ľudí. Absolvovala som niekoľko kurzov, ako Jumping Basic, Jumping Party a Jumping Power, s ktorými som začala precvičovať Jumping v Kalnej.

Popri Jumping-u som postupne objavila Crossfit, ktorý robím už piaty rok a úspešne som sa v ňom zúčastnila aj niekoľkých regionálnych súťaží (Battle of Urpín, Battle of Comora, Battle of Brno, Summerchallege, Showroom showdown či už ako jednotlivec, alebo vo dvojiciach). Momentálne študujem magisterský stupeň Slovenskej zdravotníckej univerzity v odbore Fyzioterapia. Na škole som zistila, že pohyb dokonca lieči!

Zdravému a správnemu pohybu teda pripisujem veľký význam a rada ti s ním pomôžem. Či už máš hocijaký pohybový problém, alebo aj preventívne. Absolvovala som aj kurz Fitness trénera I. kvalifikačného stupňa, čo moje vedomosti o pohybe ešte viac obohatilo a som pripravená ich rozdávať všetkým okolo seba.